CONTACTE família/escola

Des de fa uns anys el centre ha apostat per millorar la comunicació entre l’escola i les famílies. Per aquest motiu des del curs 2016-2017 hem anat creant uns blog generacionals que acompanyaran als nins i nines durant tota la seva etapa al centre i que any rera any anirem actualitzant amb les activitats que feim des del centre relacionades amb la generació corresponent.

A la vegada, també volem deixar els correus electrònics corporatius dels mestres de l’escola amb l’objectiu d’agilitzar la comunicació directa entre tutor/família i així poder resoldre els dubtes directament amb els mestres dels vostres fills.

Aquí teniu les direccions web i els correus electrònics:

TUTORS/ES:

GENERACIÓ 2010

Tutora i Tutor: Neus Brunet i Pere Josep Sastre

6è A –  n.brunet@ceippuntadenamer.org              

6è B –  pj.sastre@ceippuntadenamer.org                                                    

GENERACIÓ 2011

Tutores: Margalida Mas i Núria Peinado

5è A –  m.mas@ceippuntadenamer.org

5è B –  n.peinado@ceippuntadenamer.org

GENERACIÓ 2012

Tutores: Aina Llompart i Bàrbara Reinoso

4t A –  a.llompart@ceippuntadenamer.org

4t B –  bm.reinoso@ceippuntadenamer.org

GENERACIÓ 2013

Tutor i Tutora: Tomeu Serra i Maria Umbert

3r A –  t.serra@ceippuntadenamer.org  

3r B –  m.umbert@ceippuntadenamer.org 

GENERACIÓ 2014

Tutores: Maria Ginard i Maria Rosselló

2n A –  m.ginard@ceippuntadenamer.org    

2n B –  m.rossello@ceippuntadenamer.org

GENERACIÓ 2015

Tutores: Cati Massanet i Mati Servera 

1r A –  c.massanet@ceippuntadenamer.org    

1r B –   m.servera@ceippuntadenamer.org

GENERACIÓ 2016

Tutores: Aina maria Andreu, Maria Antònia Casas i Belén Quesada6

6è A E.I –  am.andreu@ceippuntadenamer.org

6è B E.I –  l.mojer@ceippuntadenamer.org

GENERACIÓ 2017

Tutores: Ana Fuentes i Mònica Sansó

5è A E.I –  a.fuentes@ceippuntadenamer.org

6è B E.I –  m.sanso@ceippuntadenamer.org

GENERACIÓ 2018

Tutores: Cati Riera i Joana Adrover

4rt A- c.riera@ceippuntadenamer.org

4t B-  j.adrover@ceippuntadenamer.org

 

ALTRES MESTRES I ESPECIALISTES:

  • Especialista d’anglès: Diana Barceló Email: d.barcelo@ceippuntadenamer.org
  • Especialistes d’anglès(primer cicle): Cati Massanet Email: c.massanet@ceippuntadenamer.org
  • Especialista d’educació física: Miquel Coll Email: m.coll@ceippuntadenamer.org
  • Especialista de música : Xisca Amer Email: x.amer@ceippuntadenamer.org
  • Especialista de religió: Magdalena Suñer Email: m.suner@ceippuntadenamer.org
  • Especialista Audició i llenguatge (AL) : Nena Sancho Email: mm.sancho@ceippuntadenamer.org
  • Especialista Pedagogia terapèutica (PT): Pilar Servera Email: p.servera@ceippuntadenamer.org
  • Especialista d’Atenció a la diversitat (AD): Aina Sitges Email: a.sitges@ceippuntadenamer.org
  • PTSC

EQUIP DIRECTIU:

  • Jaume Vidal i Sergi Jaén. Email: direcció@ceippuntadenamer.org
  • Secretaria: Belen Quesada Email: secretaria@ceippuntadenamer.org

PERSONAL NO DOCENT:

  • ATE (Auxiliar Tècnic Educatiu):
  • Fisioterapeuta: Lorena Martínez Mollà